Декинг цени и качество

Форум за всеки, който е започнал, възнамерява да започне или му се иска да започне да гради свой нов дом.

Декинг цени и качество

Мнениеот djedai » Пон Яну 08, 2018 8:35 pm

Пускам темата, защото ми е важно. Искам да направя настилката на двора и около басейн с декинг. Харесва ми много като гледам готови обекти особено по снимки в нета. Обаче нямам идея какъв декинг да избера и от коя фирма. Ако някой има информация от първа ръка за качествен декинг на сносни цени, нека да сподели, моля.
Аватар
djedai
Начинаещ
Начинаещ

Re: Декинг цени и качество

Мнениеот milena26 » Пон Яну 08, 2018 8:41 pm

Декинг има и само от дърво и WPC декинг. Ти какъв искаш? Този който е дървен знам, че доста доста трудно се поддържа и е скъпичък. Виждала съм доста добро изпълнение на настилки от изкуствен декинг. До колкото знам има внос и се продава по големите вериги, но май е по-важно да си намериш майстори, които да ти го монтират правилно.
Аватар
milena26
Заинтригуван
Заинтригуван

Мнениеот janet » Пон Яну 08, 2018 8:52 pm

Има и български декинг. Българска фирма го произвежда и мисля дори, че го изнася. На нас ни правиха страхотна беседка за двора от декинг. Много съм доволна. Но като цени за настилки не знам, защото вероятно зависи от много неща като цвят, терен, вид и т.н. Най-добре си поискай оферти от различните фирми, които предлагат декинг и след това сравнявай и търси мнения на техни клиенти.
janet
Начинаещ
Начинаещ

Мнениеот thely4i » Пон Яну 08, 2018 8:56 pm

Да, има български декинг и е на значително по-добри цени от вносния. Качеството може и да е по-добро даже.
Това е сайта им: http://buldecking.bg

Най-добре се свържи с фирмата и си поискай оглед на обекта за да ти дадат оферта.
Аватар
thely4i
Начинаещ
Начинаещ

Назад към Екологичен дом