За и против завесите и пердетата

Кои са най-щастливите Ви моменти в къщи? Кое Ви доставя най - голямо удоволствие когато сте сред семейството си? Незабравими моменти. Приятни спомени и изживявания

Модератор: viavita

За и против завесите и пердетата

Мнениеот rosica » Чет Юли 03, 2014 11:09 am

Правихме ремонт и всички вкъщи решиха, че вече не е модерно да се слагат завеси и пердета и настояват прозорците да са само с щори. А на мен нещо ми е голо и някак неуютно. Имам усещането, че непрекъснато съм в основно чистене. Какво мислите по въпроса? Наистина ли вече завесите не са на мода?
Аватар
rosica
Заинтригуван
Заинтригуван

Re: За и против завесите и пердетата

Мнениеот gabi86 » Пет Юли 04, 2014 1:57 pm

Има нещо такова, но всичко е според вкуса и усещането. Сега са на мода римските щори вместо пердета - две в едно :P
Ако обаче не ти харесва така, воювай с домочадието и си създай уют. Но имай предвид, че този уют изисква много повече грижи - пране на завеси, килими и т.н.
Аз съм на гранитогрес от няколко месеца и съм изумена колко прах се събира, който трябва да чистя ежедневно - тая прах преди това се е задържала в килимите, а тях не мога да ги тупам всеки ден.
Аватар
gabi86
Заинтригуван
Заинтригуван

Мнениеот bibi_v » Пет Мар 06, 2015 8:13 pm

Аз съм ЗА завесите, защото дават много уют, но пък от друга страна събират много прах и прането им ми е доста неприятно- сваляне, после гладене. Въпреки това може да се намери вариант с пердета, които не се мачкат- леки, ефирни и красиви. Ето и много харесвани от мен примери:

zawesi2.jpg
zawesi2.jpg (86.99 KiB) Прегледано 2848 пъти

zawesi1.jpg
Е тия много ме кефят
zawesi1.jpg (31.4 KiB) Прегледано 2848 пъти
Прикачени файлове
zawesi.jpg
zawesi.jpg (52.67 KiB) Прегледано 2848 пъти
Аватар
bibi_v
Заинтригуван
Заинтригуван

Мнениеот gabi86 » Пет Мар 06, 2015 8:15 pm

Много красиви пердета!!!! Направо страхотни!!! Красота !!!
Аватар
gabi86
Заинтригуван
Заинтригуван

Назад към Радост вкъщи