Искам да си направя сайт

Тук може да пускате теми по ваше желание, които не са застъпени в другите форуми

Искам да си направя сайт

Мнениеот happy_flower » Пет Авг 17, 2018 1:29 pm

Здравейте! С мои приятели имаме идея да правим сайт и да вложим в него. Желаем да го разпространим възможно най-много, за да го знаем всеки потребител. Успяхме да открием хора, които ще ни помагат за някои неща. Имаме няколко въпроса, на които търсим отговори:
1. Как е по-добре - да купим нов домейн или стар. Разгледах доста и много хора ми казаха да закупя такъв с история, защото по-бързо ще може да се класира в търсачките. Ако това е вярно, от къде мога да купя и какви пари горе-долу ще струва?
2. Интересува ме линк билдинг за сайта. Възможно ли е да ми препоръчате фирма, която предлага тази услуга и колко дългосрочно трябва да инвестирам, за да има ефект. Някой може ли да ме посъветва как точно трябва да се процедира.
3. В Интернет четох и за така наречените спомагателни блогове. Актуално ли е все още това, защото видях, че повечето имат различно мнение по въпроса. Аз лично бих рискувал, за да видя какъв ефект ще мога да постигна. Тук отново стои въпроса как точно да я направя – с чисто нови домейни или със стари.
happy_flower
Начинаещ
Начинаещ

Re: Искам да си направя сайт

Мнениеот DNP » Сря Яну 08, 2020 11:04 am

Какво стана с идеята ви?
DNP
Начинаещ
Начинаещ

Назад към Свободна зона