КОНЦЕРТИ!

Обичатели ли да слушате музика, кога и колко често го правите. Форум за коментари свързани с музиката, която обичате.

Модератор: ventsi8423

КОНЦЕРТИ!

Мнениеот endi4ka » Вто Сеп 22, 2009 8:32 pm

На кои концерти ходихте? Виждам, че има тема за концерта на Мадона, но идваха доста групи в БГ.
Миналата година ходих на Металика и не мога да не го спомена, защото беше грандиозен. Тази година - Guano Apes, Limp Bizkit. Пропуснах концерта на Мадона.
Аватар
endi4ka
Заинтригуван
Заинтригуван

Re: КОНЦЕРТИ!

Мнениеот joro17 » Пон Окт 26, 2009 6:21 pm

Ако някой го интересува следващия петък ( 30ти октомври) има концерт на Amorphis. Тази година излезе и последният им албум, който е доста добър според мен.
b_amorphis.jpg
b_amorphis.jpg (42.88 KiB) Прегледано 7713 пъти
Аватар
joro17
Потребител
Потребител

Мнениеот rosica » Пон Ное 16, 2009 12:18 pm

От доста дълго време не съм ходила на концерт,защото все не ми остава време.Може би преди една или две години беше последния път когато ходих.
Аватар
rosica
Заинтригуван
Заинтригуван

Мнениеот sisilia11 » Сря Яну 27, 2010 8:38 am

Лейди ГаГа идва в България?
Според слухове певицата е поканена от Гриша Ганчев за ежегодния фестивал в Ловеч
Мислите ли ,че е нормално певици от този тип да се канят и то на фестивали?Дали това е възпитателно за децата ,например?
Аватар
sisilia11
Заинтригуван
Заинтригуван

Мнениеот kokonik » Сря Яну 27, 2010 11:23 am

Освен провокативния й външен вид последно време в пресата се коментира и това дали Лейди Гага е наистина жена.
Тая май нещо иска да вземе патента на нашия Азис. :lol:
kokonik
Начинаещ
Начинаещ

Мнениеот bibi_v » Вто Фев 09, 2010 10:47 am

Лейди Гага и Джорджо Армани събраха погледите на всички присъстващи на церемонията по връчването на наградите "Грами" тази година.
LadyGaga-Grammy10-1.jpg
LadyGaga-Grammy10-1.jpg (161.83 KiB) Прегледано 7487 пъти

Много е ексцентрична ,но не я харесвам като певица.Някъде я сравняват с Мадона,но според мен Мадона пее по-добре.
Аватар
bibi_v
Заинтригуван
Заинтригуван

Мнениеот valia » Вто Мар 02, 2010 10:04 am

След много предположения и подозрения, че е двуполова, певицата реши да признае, че е хермафродит. Тя каза, че освен вагина има и пенис, но не се срамува от това.
“Това не е нещо, от което се срамувам, само че не е и нещо, за което говоря с всички. Вярно е – имам и мъжки, и женски полов орган, но смятам себе си за жена. Това е само малък пенис и наистина не влияе на живота ми. Никога не съм говорила за това, защото за мен наистина не е важно. Все едно да вървим и да приказваме за вагините си”, каза Лейди ГаГа.
Тя приема това като възможност да помогне на двуполовите хора, за да се почувстват добре в тялото си. Смята себе си за секси, независимо, че е двуполова.

Източник:www.m-mania.com
Аватар
valia
Заинтригуван
Заинтригуван

Назад към Музика